HGR Prodajni tim

Kliknite na e-mail adresu za kontakt prodajnog predstavnika HGR.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Predstavnik prodaje

Telefon:
216-906-4002
(866) 447-ext 7117. 239

E-mail:
jdonnelly@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*

Frank Villa
Frank Villa
Bi-Lingual prodajni zastupnik

Telefon:
216-905-0060
(866) 447-ext 7117. 230

E-mail:
FVilla@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Predstavnik prodaje

Telefon:
216-630-5692
(866) 447-ext 7117. 228

E-mail:
apringle@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*

Nicole Foster
Nicole Foster
Predstavnik prodaje

Telefon:
216-386-6634
(866) 447-ext 7117. 212

E-mail:
nfoster@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*

DB
DB
Predstavnik prodaje

Telefon:
216-906-0169
(866) 447-ext 7117. 229

E-mail:
dburzanko@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Predstavnik prodaje

Telefon:
216-970-4940
(866) 447-ext 7117. 210

E-mail:
pgasparro@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Predstavnik prodaje

Telefon:
216-906-9356
(866) 447-ext 7117. 209

E-mail:
tom@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Predstavnik prodaje

Telefon:
216-906-3273
(866) 447-ext 7117. 240

E-mail:
mmichaels@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*

Steve Fischer
Steve Fischer
Predstavnik prodaje

Telefon:
216-906-2755
(866) 447-ext 7117. 231

E-mail:
steve@hgrinc.com

Kontakt (Ime Sales Rep)



Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Tvoja poruka*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefon:
(866) 447-7117
E-mail:
jfrischkorn@hgrinc.com

Nemate o prodaji?

Molimo kontaktirajte Sales Manager Jon Frischkorn.

Kontakt (Ime Sales Rep)







Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Broj predmeta
Tvoja poruka*

Kontakt (Ime Sales Rep)







Tvoje ime*
Vaša email adresa*
Potvrdite svoju email adresu*
Vaš broj telefona
Ime tvrtke
Broj predmeta
Tvoja poruka*